Tkáčske stroje a zariadenia a náhradné diely, Stavebné stroje a zariadenia, Minerálne vody a limonády, Rastlinný a živočíšny olej, Faxy, GPS, Elektronické súčiastky, Ťažobné strojné vybavenie, ... internet: www.asrilievi.it
Detské pištole, Závesy, Stavebné stroje a zariadenia, Použité stroje a zariadenia, Záves, Termoska, Aukcie, Registrace domén, Projekty súvisiace so službami, Elektrikári, Plynoservis, Stavebné firmy, ... internet: www.asterimmobiliare.it
Stavebné stroje a zariadenia, Projektovanie a výroba strojov a zariadení, Poľnohospodárske stroje, Rastlinný a živočíšny olej, Olej na kúrenie, Mazací olej, Použitý tovar, Faxy, Aukcie, Dopravné ... internet: www.ritchiebrosaste.it
Detské pištole, Počítačové hry, Potravinárske stroje a zariadenia, Potravinárske prísady, Stroje a zariadenia na výrobu potravín, Potravinárske projekty, Rastlinný a živočíšny olej, Olej na kúrenie, ... internet: www.athenamedica.com
Drevené hračky, Stavebné stroje a zariadenia, Záhradné náradie, Spracovanie dreva, Záhradníctvo a záhradkárstvo, Rastlinný a živočíšny olej, Výťažky z rastlín, Sklenené a krištálové vázy, Olej na ... internet: www.impresepuliziebologna.com
Papier a obaly, Sklenené a krištálové vázy, Obchodné zastúpenie počítačových firiem a softwarových firiem, Softwarový design, Reklama a marketing, Aukcie, Pneuservis